Наші послуги

Послуга генерального підряду

Як спроектувати, побудувати й запустити проект в експлуатацію, не перевищивши виділеного бюджету? Правильне рішення - знайти надійного генпідрядника.

Послуга генерального підряду дозволить перекласти відповідальність за організацію і проведення будівельних робіт на професіоналів.

Чому без генерального підряду не обходиться жодне велике будівництво?

На адмістратора будівельного майданчика звеликим досвідом покладається все навантаження та відповідальність. Він зможе не тільки забезпечити якісне виконання всіх процесів, але і простежить, щоб все пройшло без непердбачуваних фінансових витрат.

Генеральний підрядник закуповує необхідні матеріали для будівництва і забезпечує наявність спеціалізованої техніки на об'єкті.

Замовнику не потрібно буде витрачати час на пошук фахівців і налагодження взаємодії з будівельною бригадою.

Роботи з проектування

Будівництво будь-якого сучасного будинку не обходиться без підготовленого заздалегідь проекту. Проектування - важливий етап в будівництві магазинів, офісів, громадських будівель, житлових будинків та інших споруд.

Послуги повного спектра робіт з проектування від професіоналів дозволяють замовнику не тільки заощадити, але й отримати гарантії від компанії-забудовника.

Для чого необхідно проектування?

Проект регламентує всі роботи зі зведення споруди. Подібний документ здатний вирішити такі завдання:

 • контролювати всі витрати на будівництво;
 • дозволяє заздалегіть професійно слпанувати та узгодити під'єднання спорудження до централізованих мереж електрики, водопостачання і газопроводу;
 • уникнути непердбачених помилок на перших стадіях будівництва;
 • дозволяє отримати дозвіл на будівництво у відповідних державних органах;
 • дає можливість після закінчення будівництва зареєструвати нерухомість і застрахувати її.

Інженерний супровід

Будівництво будь-якого масштабу вимагає уваги з боку професіоналів. Інженерний супровід і контроль дозволяє пройти експертизи та погодження в області геології, екології та будівництва.

Моніторинг всіх етапів нашими фахівцями стане гарантією безпеки під час реконструкції, монтажно-будівельних та інших видів робіт.

Які види інженерного супроводу повинні проводитися?

Інженерне супроводження здійснюється з метою допомоги забудовнику у проведенні всіх робіт без помилок і з максимальною безпекою. Крім цього, не останнє місце посідає й контроль за дотриманням чинних норм та вимог відповідно до законодавства.

Монтаж інженерно-технічних мереж

Важливим етапом в проектуванні та зведенні споруд є монтаж інженерно-технічних мереж. Вони створюють комфортні умови для проживання і роботи в будівлях.

Особливості монтажу інженерно-технічних мереж:

Всі інженерні системи взаємопов'язані, тому краще здійснювати комплексний монтаж.

Монтаж інженерних комунікацій - масштабний вид робіт, без якого здати об'єкт в експлуатацію неможливо. В процесі установки магістралей повинен бути виконаний монтаж систем:

 • Вентиляції;
 • Кондиціонування;
 • Каналізації;
 • Опалення;
 • Електропостачання.

Всі ці процеси готова виконати наша компанія - "СТОП". Вже на стадії проектування ми врахуємо всі тонкощі і умови, що б отримати якісний результат.

Чистове оздоблення

Завершальний етап будівництва - це оздоблювальні роботи.

Вони діляться на два види: внутрішня обробка і зовнішня.

Ці види оздоблювальних робіт складаються з комплексних послуг, метою яких є підвищення експлуатаційних і естетичних якостей будівлі.

Зовнішнє оздоблення є не менш важливим етапом будівництва, воно задає риси, які характеризують Ваш будинок і виділяє його серед інших.

Внутрішне оздоблення це один із завершальних етапів в будівництві. Вирівнювання стін, підлог, штукатурка зовнішніх і внутрішніх стін.

Так само в цю послугу входить:

 • Укладання підлогового покриття;
 • Оформлення стін;
 • Монтаж вимикачів і розеток;

Наші фахівці проведуть огляд приміщення і зроблять прорахунок всіх необхідних матеріалів.

Дізнавайтесь про новини першими

Не пропустіть найнижчі ціни на старті продажу

Чому потрібно вибрати нашу компанію? На етапі проектування важливо звертатися до професіоналів. Команда наших фахівців готова виконати всі види робіт якісно та грамотно, а в фінальному результаті надати докладний звіт про виконану роботу. Ми відповідально ставимося до виконання навіть невеликих замовлень, дотримуємося всіх термінів обумовленого періоду і в межах бюджету. Звертаючись до нас, ми гарантуємо, що ви отримаєте найкращий результат за короткий термін.