Про нас

Ми - багатопрофільна будівельна компанія.

Були втіленні в життя наступні значимі об’єкти :

  • Будівництво Полтавського ЦНАП;
  • Капітальний ремонт сесійної зали Полтавської обларади;
  • Реконструкції відділення передчасно народжених та патології новонароджених та офтальмологічного відділення;
  • Капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії комунального підприємства «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»;
  • Та багато інших.

За роки своєї роботи виросли з маленької команди фахівців своєї справи у потужний будівельний бренд, що займає провідну позицію на ринку Полтави та Полтавській області.

Маємо всі дозвільні документи на проведення будівельно-монтажних робіт загального призначення, на будівництво об'єктів інженерної інфраструктури, на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення. Ми також сертифіковані міжнародною компанією “CERTSYSTEMS” , в частині менеджменту якості , яка відповідає міжнародним стандартам.

Виконуємо повний комплекс для зведення споруд:

Документація:

Наші партнери:

item
Крайт
item
Міні Максі
item
Міні Максі
item
КПП Терешки
item
КонвентСервис

Дізнавайтесь про новини першими

Не пропустіть найнижчі ціни на старті продажу

Чому потрібно вибрати нашу компанію? На етапі проектування важливо звертатися до професіоналів. Команда наших фахівців готова виконати всі види робіт якісно та грамотно, а в фінальному результаті надати докладний звіт про виконану роботу. Ми відповідально ставимося до виконання навіть невеликих замовлень, дотримуємося всіх термінів обумовленого періоду і в межах бюджету. Звертаючись до нас, ми гарантуємо, що ви отримаєте найкращий результат за короткий термін.